Wróć do strony głównej!

W sercu historii Bytomia ZPO BYTOM 

 

SqArt Gallery mieszcząca się w budynku Bytom Square na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych Bytom została założona przez ludzi z pasją tworzenia, kreowania nowych przestrzeni dla sztuki współczesnej i biznesu. Celem jest upowszechnianie wartości artystycznych sztuki i designu za pomocą multimedialnych kanałów komunikacyjnych. Przekraczając stereotypy i bariery, łącząc tradycyjne wartości estetyczne z nowoczesnymi trendami w sztukach wizualnych. Pragniemy trafić do odbiorców wymagających, oferując nie tylko obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale także ich nabywanie.

 

 

 

 

O galerii

 

Chcemy w działalności wystawienniczej, artystycznej i edukacyjnej dążyć do budowania pomostu między sztuką a nowoczesnymi technologiami.

Galeria zajmuje się przede wszystkim organizowaniem wystaw sztuk wizualnych, wernisaży i performance’ów artystów dojrzałych i debiutujących, działalnością artystyczno-edukacyjną, sprzedażą dzieł sztuki i ich reprodukcji oraz renowacją antyków i ich sprzedażą.

Jesteśmy kreatywni, otwarci na współpracę artystyczną, biznesową i edukacyjną. Zainteresowanych artystów, biznesmenów

i inne galerii sztuki prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia szczegółów.

Witaj

w SqArt Gallery

 

Wspierana przez Stowarzyszenie SqArt Gallery galeria łączy w sobie funkcje instytucji kultury oraz obiektu komercyjnego, w którym możliwe jest nabywanie dzieł sztuki i wynajmowanie przestrzeni artystycznych w celach biznesowych. Naszą główną misją jest propagowanie szeroko pojętej sztuki współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kanałów komunikacyjnych, takich jak przekazy multimedialne i interaktywne oraz dotarcie ze sztuką wizualną do nowego odbiorcy, jakim są m.in. osoby niewidzące i niedowidzące poprzez zastosowanie nowoczesnych metod przekładu dzieł plastycznych na język możliwy do odbioru poprzez inne zmysły niż wzrok (słowa, dźwięki czy dotyk).

O galerii

Proudly created with webwavecms.com

Nasz Adres:

ul. Wrocławska 32/34

41-902 Bytom

II PIĘTRO 

Kontakt:

tel: +48 662 649 668

+ 48 791 448 394

e-mail: sqart@sqart.pl

 

 

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 

w godzinach:

od 10.00 do 17.00

o każdej innej porze po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem

+48 795 584 400

Rachunek bankowy:

ING BANK ŚLĄSKI 

07 1050 1243 1000 0091 42164764