Usługi

Sztuka kreacji eventów i przestrzeni

Nie zatrzymujemy sztuki tylko dla siebie. Pozwalamy jej wykraczać poza mury SqArt Gallery, by kreować przestrzenie i eventy, które łamią opatrzone schematy i dostarczają wyjątkowych doświadczeń estetycznych.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających odbiorców – zarówno do Klientów, którzy chcą obcować z wytworami artystów na terenie SqArt Gallery, jak również do tych, którzy pragną wprowadzić artystycznego ducha do własnej przestrzeni biznesowej.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a stworzymy to dla Ciebie

Formularz kontaktowy

Dla biznesu

W SqArt Gallery nie tylko umożliwiamy obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale również przenosimy najnowocześniejsze trendy w sztuce i designie do świata biznesu.

Wynajem przestrzeni galerii

Przestrzeń galeryjną możesz wynająć do swojej dyspozycji, by zorganizować w niej wystawę, spotkanie, imprezę lub zrealizować inny projekt biznesowy, który dla powodzenia wymaga niepowtarzalnej oprawy.

Organizacja eventów biznesowych

Oferujemy kompleksową organizację eventów firmowych w oryginalnych wnętrzach SqArt Gallery. Odbywają się u nas imprezy integracyjne, jubileusze, spotkania VIP, szkolenia czy konferencje. Dla każdego eventu przygotowujemy unikatowy scenariusz.

Aranżacja wnętrz biznesowych

Tworzymy artystyczne przestrzenie biznesowe, w których praca staje się przyjemnością. Doradzamy Klientom w zakresie aranżacji oraz wyposażamy pomieszczenia w designerskie meble, unikatowe dzieła sztuki i antyki, które znacząco podnoszą prestiż firmy. Umożliwiamy ich zakup lub najem.

Kompleksowa zmiana wizerunku

Kreujemy nie tylko pojedyncze wnętrza, ale również całe budynki firmowe, łącząc wysoką funkcjonalność z artyzmem i nowoczesnością. Zapewniamy kompleksową przebudowę wizerunku firmy. Upodabniamy przestarzałe biurowce do nowoczesnych wnętrz o charakterze galerii sztuki.

Dla Ciebie

Organizujemy imprezy, wystawy, wernisaże, performance, koncerty, pokazy filmowe i panele dyskusyjne na podstawie indywidualnych, oryginalnych scenariuszy.

Organizacja wydarzeń kulturalnych

SqArt Gallery zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem ekspozycji prac zarówno znanych twórców, jak również młodych, debiutujących artystów. W galerii regularnie odbywają się wystawy, wernisaże, performance, koncerty, pokazy filmowe, panele dyskusyjne i inne wydarzenia kulturalne, dedykowane wszystkim miłośnikom sztuki.

Organizacja imprez okolicznościowych

Wypełnione dziełami sztuki, designerskie wnętrza SqArt Gallery tworzą idealną przestrzeń do organizacji wymarzonej imprezy – kameralnego ślubu, emocjonujących urodzin lub innego wydarzenia z artystyczną duszą. Zapewniamy pełne wsparcie w zaplanowaniu i realizacji imprezy.

Dla szkół, dzieci i młodzieży

Jednym z naszych kluczowych celów jest rozpowszechnianie sztuki nowoczesnej poprzez edukację artystyczną i kulturową młodzieży. W SqArt Gallery na młodych koneserów sztuki czeka wiele atrakcji.

Warsztaty artystyczno-edukacyjne

Organizujemy kreatywne warsztaty artystyczno-edukacyjne, które pozwalają młodym uczestnikom czerpać radość z twórczej aktywności, rozbudzają ich artystyczne zainteresowania i talenty, umożliwiają nabycie nowych umiejętności, a przede wszystkim stanowią wielką przygodę.

Konkursy

Jesteśmy organizatorem lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich konkursów z dziedziny kultury i sztuki. Poprzez wyjątkowe zabawy plastyczne, promujemy zdrową rywalizację, wspieramy talenty oraz zachęcamy młodych ludzi do rozwijania swoich zainteresowań.

Zwiedzanie galerii

Uczniów wraz z kadrą pedagogiczną zapraszamy na zwiedzanie galerii, którego integralną częścią jest oprowadzenie po aktualnej wystawie przez przewodnika. Galeria jest dostępna także dla Gości indywidualnych w godzinach otwarcia.


Pobierz regulamin w pliku pdf

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Wyślij poniższy formularz. Odpowiemy w ciągu 48 godzin.