Usługi

Sztuka kreacji eventów i przestrzeni

Nie zatrzymujemy sztuki tylko dla siebie. Pozwalamy jej wykraczać poza mury SqArt Gallery, by kreować przestrzenie i eventy, które łamią opatrzone schematy i dostarczają wyjątkowych doświadczeń estetycznych.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających odbiorców – zarówno do Klientów, którzy chcą obcować z wytworami artystów na terenie SqArt Gallery, jak również do tych, którzy pragną wprowadzić artystycznego ducha do własnej przestrzeni biznesowej.

Dla biznesu

W SqArt Gallery nie tylko umożliwiamy obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale również przenosimy najnowocześniejsze trendy w sztuce i designie do świata biznesu.

Wynajem przestrzeni galerii

Przestrzeń galeryjną możesz wynająć do swojej dyspozycji, by zorganizować w niej wystawę, spotkanie, imprezę lub zrealizować inny projekt biznesowy, który dla powodzenia wymaga niepowtarzalnej oprawy.

Dla Ciebie

Organizujemy imprezy, wystawy, wernisaże, performance, koncerty, pokazy filmowe i panele dyskusyjne na podstawie indywidualnych, oryginalnych scenariuszy.

Organizacja wydarzeń kulturalnych

SqArt Gallery udostepni przestrzeń do ekspozycji prac zarówno znanych twórców, jak również młodych, debiutujących artystów. W galerii regularnie odbywają się wystawy, wernisaże, performance, koncerty, pokazy filmowe, panele dyskusyjne i inne wydarzenia kulturalne, dedykowane wszystkim miłośnikom sztuki.

Spotkania ludzi sztuki i kultury

Wypełnione dziełami sztuki, designerskie wnętrza SqArt Gallery tworzą idealną przestrzeń do organizacji autorskich spotkań, wykładów otwartych, seminariów, szkoleń, konferencji naukowych lub innego wydarzenia z artystyczną duszą. Zapewniamy pełne wsparcie w zaplanowaniu i realizacji spotkań.

Dla szkół, dzieci i młodzieży

Jednym z naszych kluczowych celów jest rozpowszechnianie sztuki nowoczesnej poprzez edukację artystyczną i kulturową młodzieży. W SqArt Gallery na młodych koneserów sztuki czeka wiele atrakcji.

Warsztaty artystyczno-edukacyjne

Organizujemy kreatywne warsztaty artystyczno-edukacyjne, które pozwalają młodym uczestnikom czerpać radość z twórczej aktywności, rozbudzają ich artystyczne zainteresowania i talenty, umożliwiają nabycie nowych umiejętności, a przede wszystkim stanowią wielką przygodę.

Konkursy

Jesteśmy organizatorem lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich konkursów z dziedziny kultury i sztuki. Poprzez wyjątkowe zabawy plastyczne, promujemy zdrową rywalizację, wspieramy talenty oraz zachęcamy młodych ludzi do rozwijania swoich zainteresowań.

Zwiedzanie galerii

Uczniów wraz z kadrą pedagogiczną zapraszamy na zwiedzanie galerii, którego integralną częścią jest oprowadzenie po aktualnej wystawie przez przewodnika. Galeria jest dostępna także dla Gości indywidualnych w godzinach otwarcia.


Pobierz regulamin w pliku pdf

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Wyślij poniższy formularz. Odpowiemy w ciągu 48 godzin.