Wystawa Anna Żyła PRZYBLIŻENIE


ANNA ŻYŁA- Wystawa malarstwa „PRZYBLIŻENIE”” w SqArt Gallery -Bytom ul. Wrocławska 32/34, II piętro
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa w dniu 4 marca 2021 roku o godz.18.00
do SqArt Gallery w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 32/34, gdzie odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa częstochowskiej artystki malarki wystawiającej w kraju i najczęściej we Włoszech - ANNY ŻYŁY, której autorka nadała tytuł: „PRZYBLIŻENIE”. Wstęp wolny od opłat.

Plakat_2021.jpgZnamienny i wieloznaczeniowy jest tytuł Wystawy, tak, jak i twórczość artystki, która zainspirowana jest Naturą. Autorkę prac malarskich interesują różne, na pozór banalne motywy i elementy Natury, które zmienia czas i działalność człowieka w kontekście rozwoju cywilizacyjnego na Ziemi. Zaobserwowane zjawiska interpretuje na płótnie oraz w malarstwie naściennym jako kompozycje oparte na własnych emocjach, bogatych gamach kolorystycznych i własnej logice kreacji formy, by doszukiwać się skrywanych przez Naturę tajemnic.Zwiedzający wnikając w twórczość artystki będą mogli razem z Nią wzajemnie wzbogacać się emocjonalnie i wykazywać PRZYBLIŻENIE do odbioru sztuki malarstwa na żywo używając serca i intelektu. Poprzez warstwę wizualną artystka skłania do odczytania innych pozytywnych aspektów ukrytych w swoich dziełach plastycznych. Po długim czasie lockdawnu następuje PRZYBLIŻENIE się do Natury i do SqArt Gallery w Bytomiu.


W dniu otwarcia Wystawy będzie możliwość indywidualnego spotkania i rozmowy z Artystką.


Wystawę będzie można zwiedzać on- line na stronie www.sqart.pl.

Kompozycja_II_-_130x100_-_akryl_-_2016.jpg


W czasie dwumiesięcznego trwania Wystawy galeria umożliwi jej zwiedzania z marszandem i historykiem sztuki SqArt Gallery. Prace artystki będą również do nabycia w galerii. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 662 649 668

Kompozycja_IX_-_100x130_-_akryl_-_2016.jpg

Grand_Canal_I_-_100x120_-_akryl_-_2016.jpg


DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT WYSTAWY:

Miesięcznik społeczno - kulturalny "Rynek 7"

https://www.bytom.pl/aktualnosci/kalendarium

https://www.facebook.com/events/974434626297985/

https://www.bytom.pl/aktualnosci/index/Wystawa-mal...

*Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania galerii dostępnym w zakładce KONTAKT


wszystkie wydarzenia