Wróć do strony głównej!

Edukacja

 

 

Jednym z celów Stowarzyszenia SqArt Gallery jest rozpowszechnianie sztuki nowoczesnej poprzez edukację artystyczną i kulturową skierowaną do młodzieży, zapraszamy na  zwiedzanie indywidualne (w godzinach otwarcia) oraz zwiedzanie specjalne z oprowadzeniem po aktualnej wystawie z przewodnikiem (po wcześniejszym umówieniu).

Zainteresowane grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne zapraszamy do kontaktu mailowego.

Biznes

 

 

SqArt Gallery poza funkcjami artystycznymi, kulturowymi i edukacyjnymi pełni także z powodzeniem funkcje komercyjne dla sektora biznesowego. Oferujemy nie tylko sprzedaż unikatowych dzieł sztuki i antyków z naszych zbiorów, które z pewnością podniosą prestiż aranżowanych przez Państwa wnętrz biznesowych, ale także proponujemy wynajem artystycznych przestrzeni na cele biznesowe.

Oferujemy Państwu organizację spotkań biznesowych i konferencji w niepowtarzalnych przestrzeniach artystycznych, w których estetyzm łączenia antyków z nowoczesną sztuką idzie w parze z funkcjonalnością. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb, czyniąc ze spotkań biznesowych wydarzenia niezwykłe i zapadające w pamięć dzięki oryginalności i artyzmowi przestrzeni.

Zainteresowanych współpracą klientów i firmy prosimy o kontakt mailowy.

Wynajem

przestrzeni galeryjnej

Ekspozycja

 

 

SqArt Gallery zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem ekspozycji prac twórców dojrzałych i cenionych na rynku sztuki, jak również artystów debiutujących, promując także sztukę młodych, otwartych na nowe możliwości kreacji. Organizujemy wystawy, wernisaże i performance’y, które przygotowywane są według indywidualnych, oryginalnych scenariuszy oddających specyfikę prezentowanej sztuki, postaci artysty czy tematu. Staramy się przełamywać stereotypowe myślenie o ekspozycji sztuk wizualnych, łącząc je w spójną całość ze słowem, dźwiękiem, muzyką, a nawet dotykiem. Wystawiana w naszych przestrzeniach sztuka staje się tym samym narracją, wielowarstwową opowieścią płynącą z przedstawianych dzieł.

Prezentujemy zarówno prace malarskie, jak

i rzeźbę, płaskorzeźbę oraz design.

 

Proudly created with webwavecms.com

SqArt Gallery

ul. Wrocławska 32/34

41-902 Bytom

II PIĘTRO 

Kontakt:

tel: +48 662 649 668

+ 48 791 448 394

e-mail: sqart@sqart.pl

 

 

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 

w godzinach:

od 10.00 do 17.00

o każdej innej porze po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem

+48 795 584 400

Rachunek bankowy:

ING BANK ŚLĄSKI

45 1050 1230 1000 0090 3161 5926