O

O nas

Sztuka współczesna w zasięgu każdego

W

Wizja

SqArt Gallery mieszcząca się w budynku Bytom Square na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych Bytom została założona przez ludzi z pasją tworzenia, kreowania nowych przestrzeni dla sztuki współczesnej i nowoczesnego biznesu oraz upowszechniania wartości artystycznych sztuki i designu.

W SqArt Gallery nie ograniczamy się do utartych schematów – przekraczamy stereotypy i bariery, łącząc tradycyjne wartości estetyczne z najnowocześniejszymi trendami w sztukach wizualnych. Naszym celem jest dotarcie do wymagających odbiorców, którzy poszukują unikalnych doświadczeń artystycznych. Dlatego też oferujemy nie tylko możliwość obcowania z wytworami działalności artystycznej, ale także umożliwiamy ich nabywanie.

Jesteśmy nie tylko galerią, ale także obiektem komercyjnym. W SqArt Gallery istnieje możliwość zakupu dzieł sztuki oraz wynajmu przestrzeni artystycznych w celach biznesowych. Nasza główna misja to propagowanie szeroko pojętej sztuki współczesnej, uwzględniając przy tym nowoczesne kanały komunikacyjne, takie jak przekazy multimedialne i interaktywne.

Dążymy do budowania mostu między sztuką a nowoczesnymi technologiami oraz biznesem. W naszej działalności wystawienniczej, artystycznej i edukacyjnej skupiamy się na inspirującej symbiozie między tradycją a innowacją. Chcemy zapewnić artystom nowe możliwości wyrażania swojej twórczości, a jednocześnie umożliwiać publiczności odkrywanie fascynujących wymiarów sztuki.

Zapraszamy do SqArt Gallery, gdzie sztuka staje się mostem, łączącym ludzi, idee i emocje. Odkryj z nami unikalne dzieła, doświadczaj nowych form ekspresji i pozwól, aby sztuka prowadziła Cię w fascynującą podróż przez współczesne krajobrazy artystycznego świata.

PRZESTRZENIE GALERII
LAT DOŚWIADCZENIA
WERNISAŻY
zaangażowania

D

Dla artysów

SqArt Gallery udostepni przestrzeń do ekspozycji prac zarówno znanych twórców, jak również młodych, debiutujących artystów. W galerii regularnie odbywają się wystawy, wernisaże, performance i inne wydarzenia kulturalne, dedykowane wszystkim miłośnikom sztuki.

Wypełnione dziełami sztuki, designerskie wnętrza SqArt Gallery tworzą idealną przestrzeń do organizacji autorskich spotkań, wykładów otwartych, seminariów, szkoleń, konferencji naukowych lub innego wydarzenia z artystyczną duszą. Zapewniamy pełne wsparcie w zaplanowaniu i realizacji spotkań.

D

Dla Biznesu

W SqArt Gallery nie tylko umożliwiamy obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale również przenosimy najnowocześniejsze trendy w sztuce i designie do świata biznesu.

Przestrzeń galeryjną możesz wynająć do swojej dyspozycji, by zorganizować w niej wystawę, spotkanie, imprezę lub zrealizować inny projekt biznesowy, który dla powodzenia wymaga niepowtarzalnej oprawy.

D

Dla szkół, dzieci i młodzieży

Jednym z naszych kluczowych celów jest rozpowszechnianie sztuki nowoczesnej poprzez edukację artystyczną i kulturową młodzieży. W SqArt Gallery na młodych koneserów sztuki czeka wiele atrakcji.

Organizujemy kreatywne warsztaty artystyczno-edukacyjne, które pozwalają młodym uczestnikom czerpać radość z twórczej aktywności, rozbudzają ich artystyczne zainteresowania i talenty, umożliwiają nabycie nowych umiejętności, a przede wszystkim stanowią wielką przygodę.

O

Obserwuj nas na instagramie

Jeśli chcesz być na bieżąco z działalnością naszej galerii, obserwuj nas na Instagramie

Z

Zapoznaj się z opiniami

Opinie naszych klientów pochodzą z fanpage’a na Facebooku.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Bardzo interesujące wystawy oraz możliwość zakupienia określonych prac”
Uczestnik wystawy
FACEBOOK
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Jestem zauroczony…nareszcie cos ciekawego w Bytomiu…”
Uczestnik wystawy
FACEBOOK
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Piekne miejsce. Bardzo zachęcam do odwiedzenia”
Uczestnik wystawy
FACEBOOK